Nobilis Tilia hyalurónové sérum 50 ml

Na sklade • 1 variant2,99 €1 neoverená recenziaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,89 €92 % • 1 365 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarček2,99 €100 % • 25 recenziíĎalšie informácie
Info v obchode3,42 €90 % • 626 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDoplnkové služby2,7 €97 % • 13 494 recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant% Zľavový kód1,95 €97 % • 94 499 recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,8 €103 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant6 €100 % • 201 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant1,85 €12 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €625 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,5 €163 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,18 €0 neoverených recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant5,85 €0 neoverených recenziíĎalšie informácie

pre ženy
Konzistencia
olejová

• , zakúpené v VEMZU

Ide o produkt doporucovany priatelmi ktoreho kvalita ma nesklamala V pripade zaujmu mojho okolia taktiez doporucim

• , zakúpené v naureus.sk

pouzivam uz 6 mesiacov medzi tonikom/ruzovou vodou a kremom, moja plet je uplne hydratovana

• , zakúpené v Nobila

• niečo co by mala mať kazdá zena ktorá ma problem so suchou pletou .kupila som v tomto int.obchode dvakrát .odporúčam,moja pleť je krásne hydratovana po použití tohto séra

Typ pleti
Určenie
pre ženy
Konzistencia
olejová

Najobľúbenejší produkt v našom e-shope má teraz novú receptúru obohatenú o výnimočnú vôňu éterického oleja gardénie a petitgrain (pomarančových lístkov). Poteší aj praktický uzáver s dávkovačom a zloženie vhodné aj pre citlivú pleť.
Naštartujte svoju pleť ráno a doplňte stratenú vlahu večer pomocou vysoko hydratačných a regeneračných účinkov tohto séra. Jeho používanie predstavuje základný krok v starostlivosti o pleť každej ženy. Jemne pokožku ošetrí, má protizápalové účinky a vyhladí drobné vrásky a nedokonalosti.
Nová receptúra kombinuje vyváženú silu dvoch druhov kyseliny hyalurónovej – nízkomolekulárnej a strednemolekulárnej, a je doplnená o extrakt z prasličky roľnej, ktorý pleť rozjasní a zjemní.
Svieža, ovocno-kvetinová vôňa kombinuje gardéniu a petitgrain. Spoločne vám pozdvihnú náladu, podporia relaxáciu a harmóniu. Vôňa sa po vstrebaní séra decentne vytratí, aby vaša pleť aj myseľ boli pripravené na použitie ďalšieho pleťového produktu.

• , zakúpené v naureus.sk

• , zakúpené v Nobila

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v Vivantis.sk

• okamžity ucinok plet vyplnena jednotna bolo to poznat najmä po pouzití krycieho krému.maximalna spokojnosť k tomuto produktu sa určite vrátim
  • , zakúpené v ZDRAVIE-GLOBAL.SK

Produkt používam už dlhšiu dobu. Výhodou je dobrá cena.

• , zakúpené v VEMZU

produkt som zakúpila na základe kladných recenzií, ale na svojej pleti som nezbadala žiadny rozdiel, sérum používam 2 mesiace. Čakala som aspoň malé zjemnenie vrások, ale žiadny rozdiel som nezaznamenala.

• , zakúpené v Bioterra.sk

super dobré nanášanie na tvár

• , zakúpené v Bioterra.sk

• pleť ostala po prvom nanesení jemnejšía,
    • rýchlo sa zahojili kožné nedostatky
    • produkt odporúčam a budem používať nadalej
    • cenovo tiež výborne
    • stačí málo séra - dobre sa rozotiera ,mám velke balenie takže mi produkt vydrží dlho aj pri každodennom pouzivaní
    • používam viacero produktov zo značky nobilis tak som vedela že idem do kvality
    • sérum má účinky ako som očakávala
  • , zakúpené v Bioflora.sk

• Príjemná vôňa
    • Olejová konzistencia
    • Zatial používam krátko, učinky sa neprejavili

Príjemná vôňa, účinky zatial neprejavené.